Odoslať stránku e-mailom

Úradné hodiny

Stránkové hodiny obecného úradu:
Pondelok:  09.00 - 12.00
Utorok:     nestránkový deň
Streda:  07.30 - 12.00
   12.30 - 17.00
Štvrtok:   07.30 - 12.00
   12.30 - 14.00
Piatok:   07.30 - 12.00
   12.30 - 14.00

podatelna@voderady.sk

IOMO

MAVOS

Ochrana osobných údajov

viac tu :

Aktuality - Oznamy

Správy

prvá prechádzajúci
z 4
posledná

Výzva na predloženie rozpočtových požiadaviek pre tvorbu rozpočtu na rok 2018

Obec Voderady v zastúpení starostu obce týmto zverejňuje výzvu na predloženie rozpočtových požiadaviek pre zostavenie rozpočtu obce Voderady na rok 2018.
Rozpočtové požiadavky je potrebné doručiť v písomnej podobe na Obecný úrad vo Voderadoch alebo elektronicky na email: podatelna@voderady.sk do 20.11.2017

V prílohe: Rozpočtový harmonogram

celý text

ostatné | 25. 10. 2017 | Autor:

Prevencia k začiatku vykurovacej sezóny

DHZO Voderady v rámci prevencie upozorňuje občanov na možnosti ako predísť vzniku požiaru počas vykurovacieho obdobia. Podľa štatistiky vzniká vyššia pravdepodobnosť vzniku požiaru v dôsledku:
- nesprávneho uskladnenia všetkého druhu paliva
- vznietenia sadzí a prepúšťania nebezpečných splodín horenia v komínoch a dymovodoch
- nesprávnou inštaláciou a používaním vykurovacích telies
- nesprávnej manipulácie so žeravím popolom
Dobrou radou ako predísť vzniku požiaru vo vykurovacej sezóne je:
- uskladňovať všetky druhy paliva v bezpečnej vzdialenosti od vykurovacích telies a neprekurovať vykurovacie telesá
- pred pripojením vykurovacieho telesa ku komínu alebo dymovodu doporučujeme zabezpečiť odbornú kontrolu a čistenie komína alebo dymovodu s potvrdením o vykonaní preskúšania
- inštalovať vykurovacie telesá odborne spôsobilou osobou pri dodržaní pokynov výrobcu
- žeravý popol sypať do nehorľavých nádob
Dodržaním podmienok dobrého technického stavu vykurovacích zariadení, komínových telies a zodpovedným prístupom ľudí zabránime požiarom a zabezpečíme bezpečné vykurovanie našich domovov.

Zdroj: DHZO Voderady
celý text

ostatné | 25. 10. 2017 | Autor:

Stretnutie obyvateľov obce Voderady - 30.október 2017

Vážení občania,

Starosta obce Voderady a zástupcovia petičného výboru vás pozývajú na stretnutie obyvateľov obce Voderady dňa 30.októbra 2017 , t.j. v pondelok o 18-tej hodine do Kultúrneho domu .
Na stretnutí budete oboznámení s jednotlivými krokmi, ktoré starosta obce a zástupcovia petičného výboru podnikli voči nájomcovi súboru objektov bývalej ZSŠ PaP , hlavne ubytovne – bývalého internátu. Pozvaní sú aj kandidáti na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja.
Tešíme sa na vašu účasť na stretnutí počas ktorého budete mať priestor k diskusii a vyjadreniu vašich podnetov a osobných skúseností v súvislosti s prenájmom internátu.

celý text

ostatné | 24. 10. 2017 | Autor:

MAVOS - Preplach vodovodu

MAVOS, vodárenská spoločnosť a.s. oznamuje obyvateľom, organizáciám a prevádzkam, že dňa 16.-17. októbra bude realizovaný preplach prívodu a vodovodnej siete v čase od 8,00 – 15,00 hod. Upozorňujeme, že z tohto dôvodu môže dôjsť k dočasnému zhoršeniu kvality vody a zníženiu prevádzkového tlaku dodávanej vody. Aj napriek vykonaným preplachom sa môže stať, že časť zakalenej vody sa dostane do verejného vodovodu. V prípade zákalu, pred použitím na pitné a hygienické účely, je potrebné túto vodu z batérie vypustiť. Preto odporúčame sa predzásobiť pitnou vodou a nepoužívať el. spotrebiče ako sú umývačky a práčky.
MAVOS vodárenská spoločnosť za porozumenie ďakuje. celý text

ostatné | 12. 10. 2017 | Autor:
Súťaž vo vyšívaní - Cífer

Cífer - I.ročník súťaže Márie Hollósy vo vyšívaní

OZ Cziffer v spolupráci s obcou Cífer a za finančnej podpory Nadácie Poštovej banky Vás pozývajú na I. ročník súťaže Márie Hollósy vo vyšívaní v sobotu 18. 11. 2017 v Dome kultúry Cífer.

Dagmar Straková
OZ Cziffer

celý text

ostatné | 10. 10. 2017 | Autor:

MUDr. Horváth - čerpanie dovolenky

MUDr. Horváth oznamuje, že z dôvodu čerpania dovolenky v dňoch 5. a 6. októbra 2017 ordinovať nebude. Zastupovať bude MUDr. Dobrovodská v Cíferi.
Ďakujeme za porozumenie. celý text

ostatné | 4. 10. 2017 | Autor:

Lekáreň Ambrózia - čerpanie dovolenky

Lekáreň Ambrózia vo Voderadoch oznamuje, že z dôvodu čerpania dovolenky bude v dňoch od 5.októbra do 9.októbra zatvorená. Znovu otvorená bude od 10.októbra, t.j. od utorka.
Ďakujeme za porozumenie.
celý text

ostatné | 4. 10. 2017 | Autor:

SENIORI - buďte opatrní ...

V rámci realizácie preventívnych aktivít zo strany Policajného zboru vo vzťahu k páchanej trestnej činnosti na senioroch, týmto zverejňujeme nasledovný oznam: celý text

ostatné | 28. 9. 2017 | Autor:

Zmeny cestovných poriadkov verejnej pravidelnej prímestskej autobusovej dopravy na obdobie 2017/2018

Vážení občania,
oznamujeme vám, že od 18. septembra do 29. septembra budú na stránke Trnavského samosprávneho kraja ( www.trnava-vuc.sk ) v sekcii DOPRAVA zverejnené návrhy nových cestovných poriadkov prímestskej autobusovej dopravy na obdobie platnosti 2017/2018 k pripomienkovaniu cestujúcou verejnosťou.
Vaše požiadavky zasielajte do 29. septembra e-mailom alebo písomne na adresu Obecného úradu vo Voderadoch.
Na požiadavky doručené po stanovenom termíne nebude prihliadnuté.
celý text

ostatné | 13. 9. 2017 | Autor:
prvá prechádzajúci
z 4