Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Úradné hodiny

Obecný úrad vo Voderadoch je v súčasnosti  pre verejnosť zatvorený. V prípade neodkladných úradných záležitostí kontaktujte pracovníkov OÚ telefonicky prípadne e-mailom.

 

 

podatelna@voderady.sk

tel.: 033/5910040

            

 

IOMO

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 18. 1. 2021
sneženie -3 °C -9 °C
utorok 19. 1. rain and snow 1/-3 °C
streda 20. 1. slabý dážď 2/-2 °C
štvrtok 21. 1. oblačno 5/1 °C

Súvisiace stránky

tu:

Jazykový preklad stránky

Preklad (translations)

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Slovak Spanish

Obsah

Oldies párty "Na staré hody" - 23.11.2019

Dňa 23.11.2019 sa sála Kultúrneho domu vo Voderadoch od 20-tej hodiny zapĺňala zábavychtivými obyvateľmi Voderád, ich rodinnými príslušníkmi, príbuznými, priateľmi či známymi .
"Na staré hody"si prišli zatancovať a zabaviť sa v štýle Oldies. "Pod taktovkou" vynikajúceho a skúseného DJ-a Ing. Mariána Kuklu bolo riadne veselo, tanečný parket bol plný od začiatku až do konca. Tanečníci si oddýchli iba počas žrebovania tomboly. Vstupenky na akciu boli zlosovateľné a tak si mohli hostia okrem dobrej nálady vziať domov aj niektorú z hodnotných cien, za ktoré ďakujeme našim štedrým sponzorom.O podujatie bol veľký záujem, čomu nasvedčovalo aj vypredanie vstupeniek už niekoľko týždňov pred akciou.
Tanec je pohyb a pohyb je život.
Spontánny pohyb a tanec je najprirodzenejší spôsob, ako si udržať zdravie a ako liečiť svoje telo i dušu.
Rytmický pohyb a tanec uvoľňuje napätie, odstraňuje stres, harmonizuje. Veríme, že všetkým hosťom táto nočná dávka tanca a dobrej nálady aspoň na chvíľu pomohla zabudnúť na každodenné starosti. A presne o to, nám išlo... :)