Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Úradné hodiny

Obecný úrad vo Voderadoch je aktuálne pre verejnosť ZATVORENÝ. V prípade neodkladných úradných záležitostí kontaktujte pracovníkov OÚ telefonicky prípadne e-mailom.
Pondelok:  
Utorok:    
Streda:  
Štvrtok:   
Piatok:   
   
 

podatelna@voderady.sk

tel.: 033/5910040

                5910041- 42,43,48,49

 

IOMO

Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 29. 10. 2020
slabý dážď 14 °C 8 °C
piatok 30. 10. slabý dážď 12/7 °C
sobota 31. 10. slabý dážď 15/11 °C
nedeľa 1. 11. oblačno 13/8 °C

Súvisiace stránky

tu:

Jazykový preklad stránky

Preklad (translations)

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť web stránky

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 10
TÝŽDEŇ: 3035
CELKOM: 690005

Obsah

Príhovor starostky Obce Voderady

Typ: ostatné
Príhovor starostky Obce Voderady 2Vážení občania!
Ako ste isto zaregistrovali v médiách, dňa t. j. 1.10.2020 vyhlásila vláda Slovenskej republiky núdzový stav v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu na obdobie nasledujúcich 45 dní. Počas tohto obdobia sú v platnosti sprísnené mnohé protiepidemické opatrenia, ktoré budú mať vplyv na naše životy. Akým spôsobom a na aký dlhý čas budeme musieť strpieť tieto obmedzenia máme vo svojich rukách. Je nevyhnutné si uvedomiť, že minimum čo môžeme pre seba a svoje okolie urobiť je dodržiavať opatrenia v súvislosti s nosením rúšok, častým umývaním, či dezinfekciou rúk a dodržiavaním potrebných odstupov. To, že nie je správne túto situáciu podceňovať, sme už mnohí pocítili na vlastnej koži. V tejto súvislosti by som Vás chcela všetkých požiadať o rešpektovanie prijatých opatrení, o zodpovednosť, či opatrnosť. Moja prosba smerom k Vám je silnejšia o to viac, že sme v týchto dňoch v našej obci mali prežívať tradičné Hodové slávnosti, dni plné hojnosti, zábavy, stretnutí. Všetci veľmi dobre vieme, že tohtoročné Hodové slávnosti budú iné. Nepodceňujme situáciu a nebuďme „hrdinami“ na nesprávnych miestach. Buďme prosím disciplinovaní, ohľaduplní a tolerantní. Verím, že v skúške obstojíme, verím, že zvládneme byť zodpovední.
Dovoľte mi, aby som Vám všetkým v mene svojom, ako i v mene poslancov Obecného zastupiteľstva a pracovníkov Obecného úradu zaželala do nadchádzajúcich dní najmä pevné zdravie a i napriek tejto komplikovanej situácii príjemné prežitie Hodových slávností v možno netradičnom duchu.
O všetkých aktuálne platných opatreniach resp. zmenách, ktoré nastanú budete včas informovaní prostredníctvom Úradnej tabule, obecného rozhlasu, webového sídla obce, ako aj sociálnych sietí.
Ing. Anita Gajarská, starostka obce


Vytvorené: 2. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 2. 10. 2020 09:18
Autor: