Menu
Obec Voderady
Voderady Oficiálna stránka obce

Voderady

Vitajte na stránkach obce, veríme že na nej nájdete užitočné informácie!

S čím Vám môžeme pomôcť

rozšírené vyhľadávanie

ĎAKUJEME VÁM !

ĎAKUJEME VÁM ! 1

Poďakovanie za aktivity ku Dňu Zeme

Milí občania!

nasledujúce poďakovanie patrí všetkým , ktorí sa počas apríla zapojili do výzvy „Spolu za čistejšie Voderady“ a realizovali aktivity zamerané na skvalitnenie životného prostredia v našej obci. Za mnoho brigádnických a dobrovoľníckych prác v intraviláne        a extraviláne obce ĎAKUJEM členkám a členom ZO JDS Voderady, PZ Gidra Voderady a DHZ Voderady, ako aj všetkým dobrovoľníkom, ktorí nielen počas tohto mesiaca, ale pravidelne prispievajú svojim enviro-prístupom k zlepšovaniu nášho životného prostredia. Ďakujem aj ZŠ s MŠ vo Voderadoch, pedagogickým pracovníkom a našim žiakom, že sa opäť pripojili k tejto iniciatíve. Výsledkom vášho snaženia je upravené a od odpadov vyčistené verejné priestranstvo a o niekoľko stoviek navýšený počet drevín v obci.

Vďaka vám ...

 Anita Gajarská, starostka obce

Dátum vloženia: 28. 4. 2023 10:28
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 4. 2023 10:30

Pre občanov

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť web stránky

Návštevnosť:

ONLINE:4
DNES:198
TÝŽDEŇ:3033
CELKOM:1253697

Užitočné Informácie, ktoré Vás môžu zaujímať.