Nové knihy v knižnici

Správa o prírastku knižničného fondu v Obecnej knižnici vo Voderadoch určite poteší všetkých čitateľov a milovníkov kníh. Pre detských čitateľov sú pripravené všetky diely Denníka odvážneho bojka, dve nové pokračovania Grázlika Gaba, Klára a Iglu, Malý princ, ďalšie príbehy Tigrieho tímu a určite sa pobavia na úsmevných príhodách Babky Gaunerky. Popolušku si môžu malí čitatelia

Viac

Novinky z Garo Racing Team

1 (36)

GARO Racing Team  – medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky  .   Počas uplynulého víkendu sa na maďarskom okruhu Panonnia-ring  konalo úvodné  podujatie, medzinárodného seriálu International Motorcycle Race Cup (IMRC) a FUN CUP. Súčasťou podujatia boli aj národné šampionáty a pohárové preteky Slovenska, Českej republiky a Maďarska, no medzi stovkou štartujúcich jazdcov boli pretekári až z ôsmich krajín Európy.   V piatok

Viac

Základná umelecká škola opäť úspešná !

ZUŠ vo Voderadoch - logo

DIVADIELKO NA DLANI Detský divadelný súbor „Divadielko na dlani“, ktorý pôsobí na umeleckej škole vo Voderadoch pod vedením pani učiteľky Mgr. art. Barbory Bazsovej sa v tomto roku predstavil na dvoch postupových súťažiach. V mesiaci marec sme našu školu a aj obec Voderady reprezentovali na okresnej súťaži detskej dramatickej tvorivosti v Trnave, kde naše deti získali prvú cenu. Na

Viac

Pozvánka na obecné zastupiteľstvo

vote2-150x150

Na základe zákona č.369/1990 Zb. o Obecnom zriadení zvoláva starosta obce Voderady zasadanie obecného zastupiteľstva na deň 29.apríl 2015 ( streda ) o 17,00 hod. Zasadanie sa bude konať v zasadacej miestnosti na Obecnom úrade vo Voderadoch. Pozvánka na OZ 29.4.2015

Viac